Product information
Manwaydoor Rectangular
555x432x60
316L NBR
Pressure range: 0,9 bar
Properties
| Brand: | Alfa Laval |
|---|---|
| Material type: | 316 (L) |
| Neck height: | 60 mm |
| Pressure application: | 0,9 bar |
| Sizes: | 555 x 432 mm |
| Elastomer: | NBR (Perbunan) |
Product information
| Weight | 27.2 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | No |