Product information
Manwaydoor round N/251
Ø404 H=100 Pmax 0,0 bar
304 NBR
Properties
| Brand: | Zorzini |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
| Diameter: | 404 mm |
| Neck height: | 100 mm |
| Pressure application: | 0 bar |
| Elastomer: | NBR (Perbunan) |
Product information
| Weight | 5.8 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | No |