Product information
Manholecover Zorzini type 450L
EPDM 304 max. press. -1 / 1 bar ø458
4 handwheels
Properties
| Brand: | Zorzini |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
| Diameter: | 458 mm |
| Neck height: | 150 mm |
| Pressure application: | 1 bar |
| Elastomer: | EPDM |
Product information
| Weight | 34.1 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | No |