Product information
Manholecover Zorzini type 500L
NBR 316 max. press. -1 / 1 bar ø508
6 handwheels
Properties
| Brand: | Zorzini |
|---|---|
| Material type: | 316 (L) |
| Diameter: | 508 mm |
| Neck height: | 150 mm |
| Pressure application: | 1 bar |
| Elastomer: | NBR (Perbunan) |
Product information
| Weight | 36.8 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | Yes |