Product information
Manholecover Zorzini type 400/AZ-NL
EPDM 304 max. press. 0,05 bar ø404
height = 65mm
Properties
| Brand: | Zorzini |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
| Diameter: | 404 mm |
| Neck height: | 65 mm |
| Pressure application: | 0 bar |
| Elastomer: | EPDM |
Product information
| Weight | 5.6 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | No |