Product information
Manwaydoor round T1/450
Ø454 H=100 Pmax 0,0 bar
304 Silicone
Properties
| Brand: | Zorzini |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
| Diameter: | 454 mm |
| Neck height: | 100 mm |
| Pressure application: | 0 bar |
| Elastomer: | MVQ (Silicone) |
Product information
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | No |