Productinformatie
Terugslagklep type 5091
las/draad 11851 DN40 304L EPDM
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN40 (ø 41 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 1.01 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 38 |
|---|---|
| Dimension B | 78 |
| Dimension C | Rd65x1/6" |
| Dimension D | |
| Dimension E |