Productinformatie
Terugslagklep fig. 5091
las/draad DN32 304L
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN32 (ø 35 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 0.73 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 32 |
|---|---|
| Dimension B | 69 |
| Dimension C | Rd58x1/6" |
| Dimension D | |
| Dimension E |