Productinformatie
Terugslagklep Kieselmann
las/draad 11851
DN50 304L EPDM
Druk 0.17bar
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN50 (ø 53 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 1.42 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 50 |
|---|---|
| Dimension B | 86 |
| Dimension C | Rd78x1/6" |
| Dimension D | |
| Dimension E |