Productinformatie
Terugslagklep Kieselmann
las/draad 11851
DN80 304L EPDM
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN80 (ø 85 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 3.679 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 81 |
|---|---|
| Dimension B | 118 |
| Dimension C | Rd110x1/4" |
| Dimension D | |
| Dimension E |