Productinformatie
Terugslagklep type 5091
Las / draad DIN11851
DN50 (53) 316L HNBR
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN50 (ø 53 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 316 (L) |
| Aansluiting: | Las / Draad |
| Elastomeer: | HNBR |
Productinformatie
| Gewicht | 0.62 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 50 |
|---|---|
| Dimension B | 86 |
| Dimension C | Rd78x1/6" |
| Dimension D | |
| Dimension E |