Productinformatie
Terugslagklep type 5091
Las / draad DIN11851
DN100 (104) 304L EPDM
Eigenschappen
| Maatvoering: | DN100 (ø 104 mm) |
|---|---|
| Materiaalsoort: | 304 (L) |
| Aansluiting: | Las / Draad |
| Elastomeer: | EPDM |
Productinformatie
| Gewicht | 7.8 kg |
|---|---|
| CBS code | 84818099 |
| 3.1 Certificaat: | Nee |
Afmetingen
| Dimension A | 100 |
|---|---|
| Dimension B | 158 |
| Dimension C | Rd130x1/4" |
| Dimension D | |
| Dimension E |