Product information
Non-returnvalve fig. 5091
BW/male DN32 304L
Properties
| Dimensions: | DN32 (ø 35 mm) |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
| Elastomer: | EPDM |
Product information
| Weight | 0.73 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | No |
Dimensions
| Dimension A | 32 |
|---|---|
| Dimension B | 69 |
| Dimension C | Rd58x1/6" |
| Dimension D | |
| Dimension E |