Product information
Non-returnvalve Kieselmann
BW/male 11851
DN65 304L EPDM
Properties
| Dimensions: | DN65 (ø 70 mm) |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
| Elastomer: | EPDM |
Product information
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 84818099 |
| 3.1 Certificate: | No |
Dimensions
| Dimension A | 66 |
|---|---|
| Dimension B | 103 |
| Dimension C | Rd95x1/6" |
| Dimension D | |
| Dimension E |